Başkan KAVAK; Nurdağı Belediye Spor Kulübünü ziyaret ederek, geleceğimizin parlak yetenekleri genç sporcularımızla bir araya geldi. Müsabakalarda İlçemizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza ve teknik heyetine başarılar dilerim.. dedi.
Nurdağı Belediyesi
Başkan KAVAK; Nurdağı Belediye Spor Kulübünü ziyaret ederek, geleceğimizin parlak yetenekleri genç sporcularımızla bir araya geldi. Müsabakalarda İlçemizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza ve teknik heyetine başarılar dilerim.. dedi.