Nurdağı Belediyesi
Başkanımız Mehmet Yildirir eşi Özlem hanımla, Nurdağı Belediyemizin deprem şehidi personellerinden Ömer Gültekin’in hastanede tedavi gören annesini ziyaret ederek Anneler Günü'nü kutladı. Başkanımızın Fatma annemize Anneler Günü mesajı ;
Gözler yaşarmıyor mu ? Hem de çok. Gönüller, kalpler hüzünlenmiyor mu ? Fatma annemizle gözlerimiz de yaşardı, kalplerimiz de hüzünlendi. Ama Allah'ın hoşnut olmayacağı bir söz çıkmadı dilimizden elhamdülillah. Benim için çok çok kıymetli sevgili Ömer kardeşime de tekrardan Allah rahmet diliyorum.